KONST / Litografier / Färglitografi 11919305
nr 1191 9305
Kévork Zabounian
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Figurer. Signerad, numrerad 1/140. Motivet: 52x40 cm
Kévork Zabounian, amenisk-svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 18 juni 2018
kl 20:44:51
150 kr
Kévork Zabounian
Läs mer om Kévork Zabounian